Miresevini ne Royal Hotel

Hotel Royal ndodhet ne Radhime me nje largesi vetem prej 1 minute nga bregu i detit.Hoteli ofron ambjente komode dhe teper te rehatshme per te kaluar disa momente relaksuese larg rremujes dhe zhurmave.Hoteli ofron tre tipe te ndryshme te dhomave si dhome dopio,dhome treshe,dhome katershe.

Hotel

Hotel me tre yje i vlersuar nga agjensite me te mira nderkombetare. Dhomat jane teper komode dhe te arreduara ne menyre bashkekohore.

Restorant

Restoranti ndodhet ne katin e pare te hotelit duke ofruar ushqime teper cilesore me baze prodhimet e detit por edhe kuzhinen tradicionale.

Plazh Privat

Plazhi ndodhet vetem 20m larg hotelit. Uji i kristalte dhe rrezet e diellit do te ju bejne te dashuroheni me kete vend teper special.

null

Pamje nga deti

null

Restorant

null

Mengjesi

null

Wi-Fi

null

Ajer i Kondicionuar

null

Parking

Dhoma & Suita

Ne hotelin tone ju do te gjeni tre lloje te ndryshme dhomash : dhoma dyshe, dhoma treshe, dhoma katershe. Disa prej dhomave kan vertet nje pamje fantastike me drejtim nga deti dhe ballkon ku ju mund te uleni dhe te shijoni kete mrekulli te natyres shqipetare.

Pamje nga deti

Dhome Dopio

Permasa : 19 m²
Dhoma dopio eshte dhome e cila ka ballkon,e izoluar nga zhurmat dhe me ajer te kondicionuar.

Pamje nga deti

Dhome Treshe

Permasa : 23 m²
Dhoma treshe eshte dhome e cila ka ajer te kondicionuar,kabllor,dhe izolim termik

Pamje nga deti

Dhome Katershe

Permasa : 28 m²
Dhoma katershe eshte dhome e cila ka ballkon,e izoluar nga zhurmat dhe me ajer te kondicionuar.